پشتیبانی و دانلود

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی نشان دهند که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده است

s f

اطلاعات تماس

معرفی طرح و ساخت بینا

معرفی طرح و ساخت بینا

شرکت طرح و ساخت بینا یک شرکت صددرصد خصوصی و مستقل بصورت سهامی خاص می‌‌باشد که در سال ۱۳۵۵ به همت گروهی از مهندسین مجرب دارای سوابق گسترده همکاری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس گردید. این شرکت روند رشد و تعالی خدمات کیفی و کمی خود را در دهه اول شروع فعالیتهای خود طی نمود و موفق به اخذ رتبه‌‌بندی‌‌ها و گواهینامه‌‌های صلاحیت فنی از سازمان‌‌های مسئول کشوری در طیف وسیعی از خدمات فنی ـ مهندسی و اجرایی پروژه‌‌های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو گردید. در طی ۴ دهه فعالیت، شرکت طرح و ساخت بینا خدمات خود را به کارفرمایان در پروژه‌‌های داخلی و فرامرزی به ویژه برای احداث واحدهای صنعتی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیرو ارائه نمود و تاکنون بالغ بر ۱۳۰ پروژه گوناگون را در زمینه‌‌های مذکور با موفقیت به اجرا رسانیده است.

GBN_Oil-and-Gas-Industry_1803021
General-industrial-factories

حوزه فعالیت‌های شرکت بینا

زمینه توانائی‌های فنی و مهندسی این شرکت از حدود ۲۰ سال پیش تاکنون از محدوده خدمات طراحی ـ مهندسی فراتر رفت و پس از اخذ مجوزها و صلاحیت‌های فنی لازم از سازمان‌های ذیربط اجرای کلیدی پروژه‌‌های صنعتی وابسته به وزارت نفت نیز به زمینه‌‌های خدمات این شرکت افزوده شد. اینک این شرکت سوابق و توانائی‌های فنی و تخصصی لازم برای اجرای پروژه‌‌های کلیدی بصورت EPCC شامل خدمات طراحی ـ مهندسی، تدارکات کالا، ساختمان و نصب، راه‌اندازی و شروع بهره‌برداری از پروژه‌‌های صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیرو و صنایع بخش خصوصی را دارا می‌‌باشد.

طرح و ساخت بینا علاوه بر خدمات فنی ـ مهندسی خود به صنایع، در زمینه تأمین منابع مالی برای اجرای برخی از پروژه‌‌های صنعتی کشور نیز همکاری داشته و تاکنون موفق به جذب منابع مالی قابل ملاحظه برای اجرای پروژه‌‌ها گردیده است. بدین لحاظ این شرکت دارای تجارب و زمینه‌‌های لازم برای همکاری در زمینه مطالعات امکان‌سنجی پروژه‌‌ها، تأمین مالی برای اجرای آنها نیز می‌‌باشد.

با توجه به جایگاه شرکت بینا بعنوان یکی از پیشتازان خدمات طراحی ـ مهندسی از حدود 30 سال پیش تاکنون و سوابق گسترده انجام خدمات ”مدیریت طرح“ (PMC)، امکانات این شرکت برای شروع همکاری سریع در اجرای خدمات ”مدیریت طرح“ پروژه‌‌های صنعتی فراهم می‌‌باشد و در این زمینه، دارای توانائیهای خاص می‌‌باشد. این شرکت مفتخر است که با اتکاء به تجارب، دانش فنی و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود، خدمات فنی ـ مهندسی لازم برای اجرای پروژه‌‌های صنعتی را بعنوان یک شرکت بخش خصوصی قابل اطمینان و اعتماد در اختیار کارفرمایان محترم قرار داده و اجرای اینگونه خدمات را پذیرا باشد.

طرح و ساخت بینا

این شرکت، بعنوان یکی از شرکتهای توانا در زمینه همکاری در تأمین تکنولوژی‌های لازم (License) پروژه‌‌های وابسته به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، موفق به جذب دارندگان لیسانس برای تأمین تکنولوژی در چندین مورد از طرحهای صنعتی اجرا شده خود نظیر لیسانس احداث واحد اتیلن در مجتمع پتروشیمی ایلام با شرکت Stone & Webester Ltd – UK (اینک Technip E&C Ltd – UK) و شرکت Snamprojetti – Italy در تأمین لیسانس برای برخی از واحدهای پالایشگاه میعانات گازی شرکت نفت ستاره خلیج فارس (بندرعباس) گردید که با مشارکت کارشناسان این شرکت در تهیه بسته‌‌های مهندسی (Basic Design Package – BDP) و مهندسی پایه (Basic Engineering Package – FEED) برای واحدهای تحت لیسانس، تجارب ارزنده‌ای در این زمینه بدست آورده است.

d26bf960-cbfa-11ea-9c1b-809cdd34beb3_image_hires_174837-1024×683

مشاوره و مهندسی

اجراء، تست و راه اندازی

خدمات تدارکات کالا پروژه ها

اجراء، تست و راه اندازی

خدمات ساختمان و نصب تجهیزات

اجراء، تست و راه اندازی

مشاوره مدیریت پروژه ها (pmc)

اجراء، تست و راه اندازی

خدمات مشاوره مدیریتی

اجراء، تست و راه اندازی

خدمات نظارت کارگاهی

اجراء، تست و راه اندازی

4

پروژه خارج از کشور

15

پروژه طراحی-مهندسی

10

پروژه پتروشیمی

7

پروژه نفت وگاز